Levý horní roh Logo horní pravý roh
Horní levý roh
Reklama
Reklama Vyhledávání
Nejnovější články
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl první obrázek.
Doučování matematiky Hradec Králové
Týdnoviny aneb Stát jako firma fungující z dotací
Rubriky
Aktuálně
Android
Android - tipy a triky
Čína - cestopis
Filmové recenze
Hodnocení restaurací
Komentáře
Maturitní otázky
Na čem právě dělám
Počítače
Recepty
Reklamy
Svatba
Tipy na výlet
Týdnoviny
Ukrajina
Z Internetu
Nové komentáře
Reklama
ZaRohem.cz > Reklamy > 10x aktuální české reklamy z televize (videa) 14. díl

10x aktuální české reklamy z televize (videa) 14. díl

9.5.2008 | Karel Kilián
Dalších deset reklam, které znáte z televize. Tentokrát na vás čekají spoty Always Ultra, Česká Spořitelna-Ideální hypotéka, Duracell, Gillette Venus, Gambrinus, Milko tvaroh, Renault Clio Grandtour, Cillit Bang na podlahu, TN.cz-Petr Čech a Old Spice.

Always Ultra

Typická ukázka reklamy, jakou nemám rád. Připomíná mi to amatérskou splácaninu v nějakém PowerPointu s jednoduchým 3D efektem. Ano, je to jednoduché. Na můj vkus až moc....

Česká Spořitelna-Ideální hypotéka

Petr Čech, patrně nejčastěji zraňovaný český brankář, je tváří České spořitelny již poměrně dlouho. Jestli dobře počítám, tohle je jeho třetí reklama. Čech je nesporně sympaťák, ale mne pro tenhle bankovní ústav určitě nepřesvědčí. S ČS jsem měl asi tři-čtyři roky tu čest a připadal jsem si, jako před dvaceti lety. Prostě typický pozůstatek socialismu.

Duracell

Reklamy se zajíčkama Duracell se mi nelíbí už od doby, kdy se poprvé objevily na obrazovkách našich televizních stanic. Ani tato není o nic lepší: ušáci hrajou prodloužení a napálí soupeři deset branek. Z vlastní zkušenosti ale určitě nemám s bateriemi Duracell tak pozitivní zkušenosti, jaké reklamní spot slibuje.

Gillette Venus

Gillette své reklamy prostě zvládá dobře: na krátkém prostoru vyjmenuje hlavní výhody a taháky svého produktu, většinou to podbarví příjemnou hudbou a uvolněnými záběry. Když tedy pominu "ona vás pozná," což snad ani není ze stáje Gillette. Každopádně spot na dámský strojek Venus je takový, jaký má být: stručný, jasný, s určitou vypovídací hodnotou.

Gambrinus

Tuhle reklamu jsem si oblíbil, ač mi fotbal, ani řeči kolem něj, absolutně nic neříká. Vrchního úvodní hláška "zase jste dostali klepec" dokonce zakotvila v mém slovníku. Jediné, s čím mám problém, je přiřadit tento spot konkrétnímu pivu, což asi není úplně dobře....

Milko tvaroh

Reklama na tvaroh se v televizi moc často neobjevuje. Tahle, bohužel, není ničím výjimečná, ale jako upozornění na existující značku tvarohu asi stačí. Kdoví, třeba si pak zákazník před regálem s mléčnými výrobky vybaví právě tento spot....

Renault Clio Grandtour

Maník poté, co se dozví, že bude otcem, vyrazí do obchodu a nakoupí tuny modré barvy. Pak maluje a maluje, přičemž snaha je ta, aby to vypadalo, že maluje dětský pokoj. Nakonec se ukáže, že vymaloval garáž, kam následně zaparkoval auto. Akorát jaksi někomu nedošlo okno, které je v jednom momentě vidět. Když se podíváte na záběr z venku, tak naproti vratům očividně není a na pravé stěně taktéž ne. Vzhledem k tomu, že je v rohu místnosti, můžeme vyloučit i levou stranu, kam je v jednom momentě vidět. Kde tedy to okno je?

Cillit Bang na podlahu

Taková typicky Horstovsko-Fuchsovská reklama. Jediné, co je na ní zajímavé, že reklamu na prostředek na mytí podlahy dělá chlap.

TN.cz-Petr Čech

Jeden ze spotů, kterými Nova propagovala spuštění svého internetového zpravodajství. Hlavním smyslem těchto spotů byl slogan "to musíte vidět," doplněný následně záběry té které události. V drtvivé většině případů záběry ale nenatočila TV Nova :).

Old Spice

Chtě nechtě musím říci, že reklamy na deodoranty Old Spice shledávám jako vysloveně pitomé a nekreativní. Přitom produkt sám o sobě není špatný, dle mé zkušenosti bych jej dokonce hodnotil pozitivně. Nejen tento spot mě ale od značky Old Spice spolehlivě odrazuje :(


 
Karel Kilián, autor tohoto článku, volí Svobodné!
Svobodni.cz

Dočetli jste až sem a chcete pokračovat?
Diskuze ke článku Tisk článku 

© Karel Kilián - všechna práva vyhrazena autorovi tohoto článku. Jakékoli další šíření tohoto článku je porušením zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském a právech souvisejících s právem autorským. Bez předchozího písemného souhlasu autora je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce článku či jeho části.

Diskuze ke článku
 

Oblíbenci
D-FENS
Arthur Dent
Zrcadlo
Test Osobnosti
Hansuv.net
Restaurace Třebovická role
Vinárna Na roli
ZaRohem.cz
Úvodní stránka
RSS články
RSS diskuze
Redakce
E-mail
Ochrana osobních údajů
Výročí dne
Je 12.12.2018
Dnes má svátek Simona
původ jména je hebrejský a znamená: slyšící, naslouchající
Nové komantáře
Takto bude vypadat telefon Google Pixel! Unikl prv
Kája 14.11.2018 18:16
Svobodní patří do politiky!...
Jsem INTJ a kdo je víc?!
Klara 24.10.2018 18:28
Existuje nějaká skupina INTJ, kde se mohu seznámit...
Prolomení hesla ve Windows XP, Vista i 7 do pěti m
happy 19.9.2018 9:56
Ahojky, mám otázku - lze v PC s Windows XP zjistit...
Test osobnosti aneb Který typ je nejběžnější a kte
Martin 21.6.2018 11:00
Vzorek lidí, kteří si dělali tento test rozhodně N...
Android tipy: Jak nastavit vlastní vyzvánění konta
Radim 12.1.2018 16:27
Vlastním telefon značky Homtom (http://cintek.cz/v...
TOPlist